Catching Features

[OCAD]Rolia

Open:16:00 Feb 20 2006
Close:16:00 Feb 27 2006
Map:/Rolia/events/Rolia/day1/course0.course
Created by:ms
Description:OCAD-map from a terrain in Norway called Rolia. Vi har trena der morten så denne vinner du. Good luck!
Avg Rating:4.0 / 5.0 (19 votes)

Results

156 official (+26 reruns) 21 comments

1. Jari W Sweden Tolered-Utby OL 19:26  *****
2. Jones Italy TST 20:03  
3. Krille Bahrain The New Era 20:04  *****
4. Nysse Sweden OK Tyr 20:05  *****
5. Jeremy G Belgium TROL 20:08  
6. Gio Switzerland Gold Savosa 20:17  *****
7. FLO Switzerland OLG Herzogenbuchsee 20:18  
8. Tero Rist Antarctica OLV Baselland 20:24  *****
9. Barre Sweden Linköpings OK 20:29  
10. mkietis Latvia Ozons 20:35  
11. Nails United Kingdom SYO 20:37  
12. mb Norway FSK 20:38  
13. godders Great Britain Interlopers 20:44  
13. LinusBohman Sweden Malungs OK 20:44  
15. goofy Sweden Ok tyr 20:47  
15. Tobi Austria OK Tyr 20:47  *****
17. Fincher United Kingdom Stora Tuna OK 20:58  
18. severin Switzerland OLG Herzogenbuchsee 20:59  
19. 8 Norfolk Island GMOK 21:15  
20. tatam France TheTeam 21:18  
21. Mat Switzerland OLV Zug 21:21  
21. Andigo Sweden OK Nackhe 21:21  
23. Gian Andri Switzerland OLJG Holde 21:22  
24. Mellbye Norway Compass Club 21:27  
25. Martin Jullum Norway Halden SK 21:33  *****
26. Konring Denmark FIF Hillerød 21:34  
27. J9 Finland Ylistaron Kilpa-Veljet 21:35  
28. Mikko Finland 21:37  
28. Engstrand Sweden OK Pers Lärjungar 21:37  
30. Jimmy L Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 21:40  
31. Petri Finland Ikaalisten Nouseva-Voima 21:43  
32. OL1 Austria Ulricehamns OK 21:48  
33. airlinefox Switzerland OLV Baselland 21:49  *****
34. marcusm Sweden Sävedalens AIK 21:50  
34. apnurmee Finland Kalevan Rasti 21:50  
36. Andreass Norway Løten OL 21:51  
37. Sabro Switzerland OLV Baselland 22:00  
38. Tolya Latvia Riga 22:07  
39. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 22:10  *****
40. Pale Finland Vehkalahden Veikot 22:15  
40. Warti der Kornkreiscowboy Austria ASKÖ Henndorf 22:15  
42. alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop 22:19  
43. Utt Sweden OK Computer 22:26  
44. Erik Lima Norway Ganddal IL 22:28  
45. Birko Norway OK Skøynar 22:30  
46. davida Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 22:33  
47. Olga Finland OuTa 22:36  
48. BABSY Israel Ramat Hasharon 22:38  
49. Torgny Sweden Ronneby OK 23:00  
50. t0m rYAN Poland OK Computer 23:08  
51. Krügerol Germany OK Ravinen 23:10  
52. Thrane Denmark Sÿllerÿd OK 23:14  
53. jover Belgium OMEGA 23:15  *****
54. Tobbe Norfolk Island OK Tyr 23:19  *****
55. Suleng Norway Fart OK 23:24  
56. tschive Norway Bækkelagets SK 23:33  *****
56. skimber United Kingdom DVO 23:33  
58. julien France coatarmor 29 23:37  
59. green goblin Switzerland OLJG Holde 23:39  *****
59. CeeJay France L.O.Sanchey 23:39  
61. Goran Winblad Sweden Rehns BK 23:42  
62. Fed Sweden Sävedalens AIK 23:45  
63. Jens Sweden Furåsens OK 23:54  *****
64. CAW*** Virgin Islands PI 23:55  
64. mat-d New Zealand PAPO 23:55  *****
64. vx Norway Tyrving IL 23:55  
67. Tom Italy NTNUI 23:57  
68. Blackburn Finland TP 24:01  
69. nilsen Norway Fart OK 24:07  
69. Olga Heimens Netherlands Argus 24:07  
71. mattsson Russian Federation Jÿrla IF OK 24:14  
72. Ally Israel Temp OK 24:23  
73. mood Sweden Attackpoint Juniors 24:28  *****
74. Willy United Kingdom cog 24:30  
75. chrism United Kingdom Harlequins 24:38  
76. piel France ACA 24:40  
77. crazy Equatorial Guinea Local 24:41  
78. MattRooke Great Britain Warwick University 24:46  
79. SC Sweden OLC 25:02  
80. ym Japan 25:04  
81. Jamie New Zealand PAPO 25:08  
82. Mat6911 France LRACO 25:09  
83. nilmag Sweden LOK 25:13  
84. Edward_A United Kingdom cog 25:16  
85. Daniel Sweden OK Älgen 25:20  
86. SV Finland VaHa 25:25  
87. aroz Finland Kalevan Rasti 25:26  
88. Sugvaldsen Norway Nydalens SK 25:33  
89. Keios Estonia OK Põlva Kobras 26:09  
90. Matsubitsu Finland Vehkalahden Veikot 26:26  
91. Jonas L Sweden Göteborg-Majorna OK 26:33  
92. Tomahawk Hong Kong XCC 27:05  
93. Timo lahde France TAD 27:21  
94. Hanne Norway Byåsen IL 27:29  
95. gla Finland OJO 27:39  
96. Mitsku Finland 27:47  
97. Anna-Karin Bondesson Sweden Pan Kristianstad 27:48  
98. Herman Mooij Netherlands Argus 27:53  
99. Dicky Mooij Netherlands Argus 28:11  
100. Jessica Causley Australia Ludvika OK 28:19  *****
101. Jim_W United Kingdom cog 28:24  
102. Saku Finland Hiisirasti 28:58  
103. offa Sweden Tuna 29:02  
104. casper Denmark FIF Hillerød 29:15  
105. Kripaps Latvia Riga 29:17  *****
106. Hubi Switzerland OLG Rymenzburg 29:30  
107. Jan Kocbach Norway Fana IL 30:13  
108. truls Norway Bækkelaget 30:58  
109. Jaunis Finland OK77 31:12  
110. PaulT Great Britain CLOK 31:30  
111. aLARGErhyno Australia 31:40  
112. T.Nishimura Japan Zombies 31:49  
113. Hans Sundqvist Sweden Tullinge SK 32:00  
114. kees Netherlands MINOR 33:30  
115. Olav Lundanes Norway Østmarka OK 35:32  
116. Firairs_fr France TAD 36:08  
117. Vilse Sweden IL Vilse 36:38  
118. Stones Norway Modum OL 37:20  
119. Gustav Stenberg Sao Tome & Principe OK Skogshjortarna 38:41  
120. JDP United States QOC 39:59  
121. flx Netherlands MINOR 40:00  
122. markuspuusepp Estonia OK Võru 45:08  
123. Vexi Finland Rajamäen Rykmentti 51:29  
124. Jose salvador Portugal 20 kms deAlmeirim 54:34  
125. richli Sweden Hökens IF 56:14  
126. Ernst Poulsen Denmark HOK 56:19  
127. tichym Czech Republic tjh 58:57  
128. Eddie Harwood Scotland Moravian 91:15  *****
samivirta Finland MS Parma dnf  
benito France theteam dnf  
Michael Belgium ARDOC dnf  
Bjorn Ekeberg Norway IL Tyrving dnf  
gab France vhso dnf  
teno Uruguay IFK Bombarda dnf  
Øyvind Norway NTNUI dnf  
Gion-Gieri Switzerland OLG Chur dnf  
too fast! France theteam dnf  
EMSV Sweden OL-Teamet dnf  
Dr. Matt Destruction Sweden Motala Aiiiif dnf  
nighto France COTS dnf  
agustincb Spain Calasparra dnf  
Erik M Sweden Ok Nolaskogsarna dnf  
peder o Norway Nord-Østerdal OK dnf  
gemraid France dnf  
sas Norway n/a dnf  
Hilda Sweden Jÿrla IF OK dnf  
beeker New Zealand papo dnf  
coolrun France MARCO dnf  
yann locatelli France annecy dnf  
G-XTC Switzerland OLG Rymenzburg dnf  
Martin Kaeck Sweden SOL Tranås dnf  
nilsrolf Sweden Åstrandens IF dnf  
Benjiii Sweden Kalevan Rasti dnf  
Hingara Sweden Linköpings OK dnf  
Micke T Sweden OK Älgen dnf  
Veitsi Austria OC Fürstenfeld dnf