Catching Features

Tom/PK 3 Days

Open:16:00 Feb 18 2006
Close:16:00 Feb 27 2006
Map:/rnd-0jgu0e80e88vmz1sln002srr0000001errrr9e/events/East Englewoodburg Woods/day1/Course00.course
Created by:pk
Description:Day3: Whos going to be the winner of the 3 days? Open map Semi steep. Good Luck!!!
Avg Rating:4.4 / 5.0 (7 votes)

Results

85 official (+26 reruns) 6 comments

1. Tobi Austria OK Tyr 11:26  
2. 8 Norfolk Island GMOK 11:42  *****
3. Nysse Sweden OK Tyr 11:47  *****
4. ms Norway HMKG 11:48  
4. Gio Switzerland Gold Savosa 11:48  
6. tschive Norway Bækkelagets SK 11:49  *****
7. Tero Rist Antarctica OLV Baselland 11:50  
8. Mat Switzerland OLV Zug 11:52  
9. Erik Lima Norway Ganddal IL 11:54  
10. Jimmy L Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 12:02  
11. casper Denmark FIF Hillerød 12:13  
12. too fast! France theteam 12:16  
12. Andigo Sweden OK Nackhe 12:16  
14. Warti der Kornkreiscowboy Austria ASKÖ Henndorf 12:26  
15. Jamie New Zealand PAPO 12:35  
16. green goblin Switzerland OLJG Holde 12:38  *****
16. Torgny Sweden Ronneby OK 12:38  
18. Pim France HVO 12:42  
19. Marky Mark Great Britain Southampton OC 12:44  
20. Hingara Sweden Linköpings OK 12:46  
21. airlinefox Switzerland OLV Baselland 12:47  
22. Ally Israel Temp OK 12:59  
22. Mat6911 France LRACO 12:59  
24. Mellbye Norway Compass Club 13:00  *****
25. Daniel Sweden OK Älgen 13:08  
26. mattsson Russian Federation Jÿrla IF OK 13:13  
27. benito France theteam 13:15  
28. mkietis Latvia Ozons 13:18  
29. alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop 13:26  
30. beeker New Zealand papo 13:27  
31. Herman Mooij Netherlands Argus 13:30  
32. tatam France TheTeam 13:36  
33. Sabro Switzerland OLV Baselland 13:45  *****
34. Zabli Switzerland OLG Rymenzburg 13:56  
35. offa Sweden Tuna 13:58  
36. gla Finland OJO 14:07  
37. samivirta Finland MS Parma 14:15  
38. BABSY Israel Ramat Hasharon 14:24  
39. Mats Norway Halden SK 14:27  
40. Keios Estonia OK Põlva Kobras 14:29  
41. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 14:33  
42. Birko Norway OK Skøynar 14:40  
43. Matsubitsu Finland Vehkalahden Veikot 15:06  
44. NicolasSimonin Ireland OK Tisaren 15:15  
45. truls Norway Bækkelaget 15:36  
46. Eddie Harwood Scotland Moravian 15:51  *****
47. Goran Winblad Sweden Rehns BK 16:13  
48. MackeE Sweden SOL-BoyZ 16:23  
49. piel France ACA 16:25  
50. Suleng Norway Fart OK 16:34  
51. nilmag Sweden LOK 16:45  
52. Olga Heimens Netherlands Argus 16:49  
53. Kripaps Latvia Riga 17:05  
54. Tolya Latvia Riga 17:23  
55. Benjiii Sweden Kalevan Rasti 17:25  
56. T.Nishimura Japan Zombies 17:54  
57. Mitsku Finland 18:58  
58. Oscari Sweden Linköpings OK 20:22  
59. Dicky Mooij Netherlands Argus 21:33  
59. Thomas Bousser France Fameck 21:33  
61. Jose salvador Portugal 20 kms deAlmeirim 21:34  
62. Vexi Finland Rajamäen Rykmentti 22:10  
63. flx Netherlands MINOR 23:11  
64. Yuriy Ukraine Odessa 24:53  
65. tichym Czech Republic tjh 24:59  
66. Babalouwee Bangladesh Central High OC 25:09  
67. Micke T Sweden OK Älgen 25:46  
68. JDP United States QOC 27:01  
gab France vhso dnf  
EMSV Sweden OL-Teamet dnf  
sindre Norway Tynset dnf  
Sugvaldsen Norway Nydalens SK dnf  
nighto France COTS dnf  
Jens Sweden Furåsens OK dnf  
chrism United Kingdom Harlequins dnf  
gemraid France dnf  
sas Norway n/a dnf  
Timo lahde France TAD dnf  
coolrun France MARCO dnf  
Utt Sweden OK Computer dnf  
Manon Mensink Netherlands Argus dnf  
Engstrand Sweden OK Pers Lärjungar dnf  
kees Netherlands MINOR dnf  
nilsrolf Sweden Åstrandens IF dnf  
Veitsi Austria OC Fürstenfeld dnf