Catching Features

Cursa Oberta - Santa Fe

Open:01:00 May 23 2020
Close:08:00 May 26 2020
Map:/SantaFelleuger/events/II Copa_punt/day1/Puntuable.course
Created by:eloimarti
Description:Cursa puntuable per la Copa Catalana de e-Orientacio a Santa Fe del Montseny. Mapa realitzat per Eloi Marti. Resultats a la web de la FCOC. A gaudir!
Avg Rating:4.4 / 5.0 (42 votes)

Results

170 official (+27 reruns) 16 comments

1. Roman France VSO 49:15  
2. janands Norway Team Pez And Snapple 50:03  *****
3. jean France VSO 50:15  
4. NattZebra Sweden GMOK 50:17  *****
5. Jesus Rodriguez Corrochano Spain OK Rabonen 50:25  
6. perwhite France KLS 50:33  
7. Pale Finland Vehkalahden Veikot 51:31  
8. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 51:41  
9. Anton Uhov Russian Federation Ulsk 52:19  
10. Antoine Becaert France OK Karalhainen 52:20  
11. Frasco Italy PL O-Maggiore 52:35  
12. jpasturiza Brazil COSAN 52:39  
13. andersem Jamaica NTNUI 52:45  
14. Théo France Annecy SO 53:10  
15. styggajorren Sweden OLGY Slayers 53:30  
16. the confused Austria OK Oachkatzlschwoaf 53:51  
17. juliano pereira Brazil CODD 53:55  
18. Landli Sweden OLGY Slayers 54:07  
19. virre Sweden Hestra IF 54:12  
20. Uku Estonia Harju OK 54:15  
21. DanielB Romania CSU 54:23  
22. Axel Pannier France KLS 54:35  
23. joesunley United Kingdom WCOC 54:36  
23. samlaminilepre Italy Polisportiva Sandroni 54:36  *****
25. Gusten Grodslukare Sweden OLGY Slayers 54:37  
26. Gäddan Sweden SSOK 54:44  
27. Timpa New Zealand Koovee 54:45  
28. Lauri Kahila Finland Tampereen Pyrintö 55:16  
29. Christ Canada GHO 55:31  
29. Louison France TOAC 55:31  
31. Andersen Sweden OK Tisaren 55:46  
32. R Anderson Canada Ottawa OC 55:51  
33. odds0ck Norway Freidig 56:04  *****
34. Loobey New Zealand OHV 56:23  
35. Carles Pokemon Montserrat KEKW 56:24  
36. Corrochano Spain OK Rabonen 56:40  
37. jonnyc United Kingdom SO 56:54  
38. Coolboi Sweden Sävedalens AIK 57:01  *****
39. Nicooooo Austria OK Oachkatzlschwoaf 57:06  
40. MarcSA Spain Go-Xtrem 57:25  *****
41. mansen Sweden GMOK 58:02  *****
42. Meis Zambia Lappeen Riento 58:27  
43. quimsu Korea, North COC 58:34  
44. Tomas Lima Portugal OK Karalhainen 58:57  
45. John Wick European Union Killers 59:05  
46. goran Italy PL O-Maggiore 59:20  
47. jeb France VSO 59:32  
48. William Sweden Malungs OK 59:34  *****
49. Elias Schafer Switzerland Olc Omström Sense 59:37  
50. ilian angeli Italy PL O-Maggiore 59:38  
51. Roman Bond Russian Federation Malungs OK 60:05  *****
52. Carlos Vera Guerrero Spain Toledo-O 60:50  
53. Thib'O Belgium ECORGA 60:53  *****
54. Rune DC Belgium Trol 60:59  
55. mael HERITIER France NOSE 61:13  
56. Osamoborac Croatia OK Linné 61:16  
57. James Hammond United Kingdom FVO 61:24  
58. PHJ65 Finland SuSe 62:04  
59. Coti Spain COMCU 62:25  
60. Valentin Shishkov Bulgaria SKO Trapezica 1954 62:35  
61. nemytoff Russian Federation Ulsk 62:41  *****
62. Andrea Bruno Italy Oricuneo 62:49  
63. Krasimir Bulgaria Trapezica 62:50  
64. Leudimin Spain Peña Guara 62:57  
65. Carlos Rescalvo Spain Villacarrillo 63:23  
66. benjaminanciaux Belgium hamok 63:54  
67. lumpi Papua New Guinea OL 63:58  
68. Felloop Czech Republic Lokomotiva Pardubice 64:44  *****
69. carlit Andorra BO 65:00  *****
70. Tamothy Scotland EUOC 65:20  
71. HMS New Zealand UCOC 65:34  
72. christian cuelho Uruguay FUO 65:51  
73. CaracolVeloz Portugal Imperdible 65:55  
74. Pedro Lagarto Portugal OK Karalhainen 66:11  
75. shuning China Learnjoy 66:27  
76. Vallu Finland Vehkalahden Veikot 67:07  
77. Falun 2016 Sweden 10mila 67:22  *****
78. Luki;) Austria Eksjö SOK 68:11  *****
79. Sergei Belgium Balise 10 68:45  
80. narcisp Antarctica Aligots 68:57  
81. Hugo S. Spain TOTANA-O 69:01  
82. dziobson_runner Poland Paulinum Jelenia Góra 71:39  
83. Tro.Anoia Andorra BO 71:56  *****
84. Stephane Clement-Agoni France Asul 72:12  
85. Lluis Vidal Vatican City COC 72:17  *****
86. Alex-Meaow United States CROC 72:49  
87. Martin United Kingdom SYO 72:51  *****
88. ArnauRequena Sweden CentrumOK 73:28  *****
89. tcjasonwong Hong Kong OAHK 73:55  *****
90. Baumann Edouard Switzerland SKOG 74:15  *****
91. tatsuki miyamoto Japan Keiyo OL 74:36  
92. Roger S Andorra COC CERRR 74:37  *****
93. engstrom Sweden OK Orion 75:00  
94. Sandra United Kingdom SMOC 75:08  *****
95. jarufe Spain APA Liceo 75:50  *****
96. Karlosso San Marino CDO 76:07  
97. Ukojesita007 Czech Republic PLU 77:12  
98. andopor ASEAN FEGADO 77:21  
99. joacilcarlos Brazil CORELE 77:40  *****
100. Robsta United Kingdom SYO 78:20  *****
101. Billo United Kingdom WCOC 79:19  
102. TaivoTi Estonia Hiiumaa OK 79:33  
103. Johann TINCHANT France Orientation Team Besançon 79:41  
104. honzau United States SDO 80:58  
105. Marta Bruns New Zealand Aligots 81:15  
106. DeErraEma Iceland Escola Esportiva 81:35  
107. Fyurtez United Kingdom Eryri 81:52  
108. Jose Perez Spain Indiketes-Aligots 83:47  
109. Alexcob Andorra COB 84:17  *****
110. evr Spain Montsant 85:21  
111. LuisLeite Portugal GD4C 85:30  
112. mik Italy Agored 86:07  *****
113. MChub Ukraine Ottawa OC 86:52  
114. Arthur Perrin France NOSE 86:56  
115. Aita Spain Limiactiva 87:49  
116. Jamie L Russian Federation SYO 89:48  
117. sergimarcouriarte Andorra CAESP 90:23  
118. Dmitry Ushakov United Kingdom LOK 91:04  
119. Fabricio Reis da Fonseca Brazil COFerD 92:57  *****
120. MARKS COSTA DA SILVA Brazil Adventure Sport O' 93:26  
121. Abelainen Nauru XXO 96:03  *****
122. oligan France VALMO 96:31  
123. rogerpuig Spain COB 97:08  *****
124. footnick Great Britain SYO 97:20  *****
125. Tito Arufe Varela Spain O-Liceo 98:14  *****
126. nickfury European Union Aligots 98:31  *****
127. Paco Tower Spain KRRK 101:01  
128. roger fonseca Switzerland aligots 104:10  
129. David Veleda Spain COC Barcelone 105:38  
130. JOSE BAIGORRI GARCIA Spain CLUB IBON ZARAGOZA 106:17  
131. rober Chile chile 108:46  
132. Lluf-O Australia BO 110:36  
133. JMclimber79 Spain 113:37  
134. Magi Llaveria Spain Montsant 118:31  
135. Natalia Pedre Spain O-LICEO 120:05  
136. Sopa Kenya COC 125:00  
137. Cesc Amat Andorra Aligots Girona Orientacio 128:05  
138. Txell BC Catalunya FARRA-O 131:11  
139. naitsabes lebotnov Switzerland OLG AARAU-TELLI 133:41  
140. DIEGO Spain COBi 137:59  *****
141. Aligots Sta.Cristina Andorra Aligots 144:02  *****
142. Aleix Canudas Andorra COB 146:51  
143. ToniSer Antarctica GO-Xtreme 147:47  *****
144. xct Andorra aligots 149:04  
145. smc Poland COB 168:59  
146. Fernando Argentina Orientatlon 207:06  
147. Marse Spain GO-XTREME 227:52  
Gio Switzerland Gold Savosa dnf  
Daynee Sweden Nyköpings OK dnf  
Ossa18 Sweden Malungs OK dnf  
Gohu France KLS dnf  
ur Germany Berlin dnf  
chiodonig Switzerland ASCO dnf  
Alexander Lubina Germany Legendary Sweatpack dnf  
Jakza Sweden Örkelljunga FK dnf  
Poulsen Denmark FIF Hillerød dnf  
EduGil Spain AD Tjalve dnf  
Mourice France O'Jura dnf  
Rotem Yasur Israel Israel National Team dnf  
JonX Great Britain FVO dnf  
Bri COMA Spain COMA dnf  *****
Biel Rafols Andorra COC dnf  
Guerrero Alicantino Spain CO Sant Joan dnf  
Zamo Spain C.O. Sant Joan dnf  
Vichy Cook Islands Club Orintacio Catalunya dnf  
Nathan Lawson United Kingdom Octavian Droobers dnf  
Ampa Andorra COB dnf  
Bruna Sanz Spain Aligots dnf  
Sergi Grapes Andorra COC dnf  
Ricard57 Andorra UES dnf