Catching Features

summer competition Day 2 Night

Open:08:00 Jun 07 2016
Close:08:00 Jun 15 2016
Map:/rnd-0isv0sg0e81e61go95nhivjimzdwsv94ik100l2bs/events/Upper Atkinson National Preserve/day1/Course05.course
Created by:Cap
Description:
Avg Rating:3.2 / 5.0 (5 votes)

Results

66 official (+13 reruns) 1 comments

1. LPasturiza Brazil COSaM 19:42  
2. Mala Sweden Hestra IF 19:44  
3. Landli Sweden OLGY Slayers 19:55  
4. color Switzerland converter 20:02  
5. arddu Finland :) 20:05  
6. Karl D Sweden OL-Teamet 20:13  
7. Carl Josefsson Sweden Sävedalens AIK 20:21  
8. mueller Switzerland olg thun 20:30  
9. Philipp Koch Germany OC Schwaben 20:40  
9. EVERTON Brazil COSM 20:40  
11. Ben Sand France viking 20:45  
12. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 20:50  
13. CCuelho (2) Uruguay FUO 20:53  *****
14. Trying Sweden 20:59  
15. nicolas98 Switzerland olg thun 21:11  
16. mkietis Latvia Ozons 21:12  
17. engstrom Sweden OK Orion 21:14  
18. PHJ65 Finland SuSe 21:18  
19. mr.Apo Finland Vehkalahden Veikot 21:35  
20. BCN Brazil CBO 21:38  
21. VegardBJ Norway Nydalens SK 21:44  *****
22. ur Germany Berlin 22:30  
23. Uffe (2) Sweden Leksand 22:43  
24. Ehheee Estonia OK Võru 22:46  
25. DANSKEN Denmark danmark ok 23:04  
25. Jadir Brazil COC 23:04  
27. Pauls Liepins (2) Latvia Town dummies 23:12  
28. CCuelho Uruguay FUO 23:19  
29. Martin Posselt Czech Republic Tatran Jablonec 23:30  *****
30. Grehnen Sweden Gunsans Gossar 23:36  
31. SERG Russian Federation 23:42  
32. artemisia_genipi Switzerland CO Cern 23:48  
33. Karschtl Germany USV TU Dresden 24:09  
34. Baumann Edouard Switzerland SKOG 24:22  
35. bolibomba Switzerland Hasli OK 24:26  *****
36. Hans123 Germany 26:52  
37. Ali baba Turkey mama mia 26:55  
38. oksove Norway Centrum OK 27:08  *****
39. Cap (2) Sweden Sävedalens AIK 27:56  
40. Plakhotnik.D Ukraine O-Deaf 28:52  
41. Joacil Brazil CORELE 29:10  
42. OrientNver Ukraine O-Deaf 29:16  
43. MChub Ukraine Ottawa OC 30:12  
44. WST (2) New Zealand HBOC 30:24  
45. Jenna (2) New Zealand hboc 30:52  
46. Arvid Skepp Sweden Sävedalens AIK 31:03  
47. Vasko Stoyanov (2) Bulgaria ind 31:59  
48. Bruno Casas Brazil COCAFA 32:09  
49. BjornBorg Sweden ATP 33:31  
50. Yury (2) Russian Federation Strogino 33:47  
51. Rafael Bossi Brazil Natura CO 36:42  
52. Parachute (3) Uruguay FUO 40:58  
53. Oliqi Germany OC Galaxy 41:03  
54. tallbit Sweden Bird OK 45:29  
mr.walta Sweden Freluga Farmers dnf  
Vicente Lopez Sanchez Spain Fundi-o dnf  
Mattman Sweden GMOK dnf  
Krasimir Bulgaria Trapezica dnf  
sc4dam Finland Vehkalahden Veikot dnf  
WeserF China OL-Teamet dnf  
Oscar Hultgren Sweden OK Njudung dnf  
Pasta20 Sweden Järfälla OK dnf  
Parachute Uruguay FUO dnf  
DNF Sweden Stora Tuna OK dnf  
Uffe Sweden Leksand dnf  
D.Levin Ukraine O-Deaf dnf  
andres Spain COV dnf  
KiSe Ukraine O-Deaf dnf  
cyrax Latvia dnf  
juliano pereira Brazil CODD dnf  
schelli Portugal coc dnf  
vschetchikov Russian Federation legenda dnf  
CarlP Sweden OK Klemmingen dnf  
tobes New Zealand Auckland OC dnf  
draunet Montserrat xino-xano dnf  
Bruno Casas (2) Brazil COCAFA dnf  
Parachute (2) Uruguay FUO dnf  
D.Levin (2) Ukraine O-Deaf dnf  
Larissa Schneider (2) Brazil COSC dnf