Catching Features

k, jn cjng

Open:16:00 Dec 04 2005
Close:16:00 Dec 11 2005
Map:/rnd-0nb70sg0e8mphxqriqh5g0cl7smmcz9e4o8zfa/events/Little Felltowne/day1/Course02.course
Created by:olav ers
Description:
Avg Rating:1.8 / 5.0 (6 votes)

Results

69 official (+6 reruns) 8 comments

1. TC Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 15:05  
2. Barre Sweden Linköpings OK 15:11  
3. Ours du 69 France JOG 15:16  
4. green goblin Switzerland OLJG Holde 15:18  *****
5. mb Norway FSK 15:29  
6. Sugvaldsen Norway Nydalens SK 15:31  
7. Tobias J Sweden Åmåls OK 15:32  
8. Joenu Switzerland OLG Rymenzburg 15:34  
9. Bastestad Sweden Tolered-Utby OL 15:35  
10. Marky Mark Great Britain Southampton OC 15:38  
11. Mat Switzerland OLV Zug 15:40  
12. Théo France JOG 15:42  
13. Jones Italy TST 15:50  
14. Gion-Gieri Switzerland OLG Chur 15:52  
15. jover Belgium OMEGA 15:58  
16. Olga Finland OuTa 16:02  
17. Bard Norway Halden SK 16:06  *****
18. tiltnes Norway Tyrving IL 16:10  
19. tuomo Finland Ylistaron Kilpa-Veljet 16:32  
20. lucasbasset France JOG 16:38  
21. Jimmy L Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 16:40  
22. Tero Rist Antarctica OLV Baselland 16:41  
23. Gian Andri Switzerland OLJG Holde 16:45  
24. tschive Norway Bækkelagets SK 16:55  *****
25. J9 Finland Ylistaron Kilpa-Veljet 16:57  
26. Krügerol Germany OK Ravinen 16:59  
27. Blackburn Finland TP 17:02  
28. Erik Lima Norway Ganddal IL 17:06  
29. liegeois denis France LRACO 17:11  
30. Ulf Norway Frol IL 17:30  
31. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 17:31  
32. Christopher Norway OK Moss 17:42  
33. Jessica Causley Australia Ludvika OK 18:04  
34. Mat6911 France LRACO 18:06  
35. Maxx France TAD 18:34  
36. Warti der Kornkreiscowboy Austria ASKÖ Henndorf 18:51  
37. kola Russian Federation iskatel 19:06  
38. Orjan Emanuelsson Sweden Tolered-Utby OL 20:22  
39. Kenneth T Norway Fana 20:29  
40. bbbb Antarctica 20:39  
41. chrism United Kingdom Harlequins 20:57  
42. nighto France COTS 21:02  
43. jeb France VSO 21:19  
44. Gante Switzerland OLG Rymenzburg 21:30  
45. Eddie Harwood Scotland Moravian 21:57  *****
46. piel France ACA 22:59  
47. Aleksandra Polewka Poland UKS Kometa Gliwice 23:04  
48. Beata Polewka Poland UKS Kometa Gliwice 24:14  
49. Gureev Russian Federation Iskatel 24:36  
50. Hubi Switzerland OLG Rymenzburg 34:06  
51. MapRunner Great Britain HH 44:30  
Tobi Austria OK Tyr dnf  
HV Finland Tampereen Pyrintö dnf  *****
Robert#1 Germany Planeta Radebeul dnf  
Champ Scotland Bsk dnf  
Nysse Sweden OK Tyr dnf  
PerØyvind Norway OK Moss dnf  
8 Norfolk Island GMOK dnf  *****
Lee Sweden Södertälje-Nykvarn Orientering dnf  
EMSV Sweden OL-Teamet dnf  
Tom Italy NTNUI dnf  
Birko Norway OK Skøynar dnf  
Lucas Oskarsson Sweden Laxÿ Ok dnf  
Agnieszka Poland UKS Kometa Gliwice dnf  
PMH Denmark Malungs OK Skogsmårdarna dnf  
olav ers Norway Fana IL dnf  
Krami Turkmenistan Dzambul SK dnf  
DPer Israel Modi'in dnf  
Erik M Sweden Ok Nolaskogsarna dnf