Catching Features

orantate

Open:09:00 Oct 26 2013
Close:08:00 Nov 02 2013
Map:/rnd-06bh0e80e81c01bsp519h000015yltyjpu1iri09vr0/events/Eastern Bowmanboro/day1/Course00.course
Created by:Alexandr roos
Description:
Avg Rating:2.7 / 5.0 (15 votes)

Results

93 official (+34 reruns) 3 comments

1. NattZebra (4) Sweden GMOK 12:22  
2. Philochillo Austria OK Oachkatzlschwoaf 12:27  *****
3. Ali Sweden OLGY Slayers 12:32  
4. ColmM Ireland UCDO Honeybadgers 12:35  
5. tschive Norway Bækkelagets SK 12:36  
6. Shamus Morrison New Zealand WOC 12:37  
7. OG OscaJ Sweden OLGY Slayers 12:41  
8. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 12:44  
9. Ben Sand France viking 12:46  
10. MariusG Lithuania OK Ravinen 12:47  
10. SG Sweden IF Rigor 12:47  
12. Jakenm Sweden Gävle OK 12:49  
13. Landli Sweden OLGY Slayers 12:52  
14. DanielBarkasz Romania CSU Craiova 12:54  
15. Doyle Australia CHOC 12:57  
16. Ukhvanov Andrey Russian Federation bananza 12:58  
16. jean France VSO 12:58  
16. Kipchoge Kenya UCOC 12:58  
16. Niklas Olsson (2) Yemen Kopparvägen FC 12:58  
20. NattZebra (2) Sweden GMOK 12:59  
20. Paul_Sirum Norway Frol IL 12:59  
20. NattZebra (3) Sweden GMOK 12:59  
23. arddu Finland :) 13:01  
24. PHJ65 Finland SuSe 13:07  
25. Roman France VSO 13:08  
26. ale (2) France france 13:11  
27. STEFFLER Brazil COSAM 13:13  
28. NattZebra Sweden GMOK 13:14  
28. DNF Sweden Stora Tuna OK 13:14  
30. DNF (2) Sweden Stora Tuna OK 13:17  
31. ale France france 13:18  
32. S.Smith New Zealand UCOC 13:19  
33. Danskeman Sweden Pan-Kristianstad 13:22  
34. LPasturiza Brazil COSaM 13:23  
35. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 13:24  *****
36. GedasM Lithuania 13:25  
37. Trying (2) Sweden 13:28  
37. Pauls Liepins Latvia Town dummies 13:28  
37. Krasimir Bulgaria Trapezica 13:28  
40. color Switzerland converter 13:29  
41. jeb France VSO 13:30  *****
41. Stigsmark Sweden Stora Tuna OK 13:30  *****
43. engstrom Sweden OK Orion 13:34  *****
44. LOLLY Zambia SuperHeros 13:36  
44. mattg New Zealand CMOC 13:36  
46. HugoD Sweden ok roxen 13:38  *****
47. Yury Russian Federation Strogino 13:39  
48. VegardGul Norway NTNUI 13:42  *****
49. Sara Hagstrom Sweden Falköpings AIK OK 13:45  
50. Kasper Dinesen (2) Denmark neXus OK 13:46  
51. IvK Sweden Freluga Farmers 13:48  
52. Uffe Sweden Leksand 13:55  
52. perwhite France KLS 13:55  
54. tjalvedu Spain TJALVE 13:58  
55. BradLund South Africa UCDO Honeybadgers 14:01  
56. Filip Rosjö Sweden Jönköpings OK 14:06  
57. Terkelsen Finland LS-37 14:09  
58. tio Pepe Sweden Kalmar 14:13  
59. Duk Czech Republic OK Bery 14:21  *****
60. mueller (3) Switzerland olg thun 14:26  
61. Jean Dourados Brazil CODD 14:27  
62. Stepan Mudrak Czech Republic HOB Komonectví! 14:31  *****
63. Karschtl Germany USV TU Dresden 14:34  
64. JohanTW Norway Asker SK 14:37  *****
65. nAoMi Austria NTNUI 14:40  
66. GS2013 Brazil COSAM 14:42  
67. Rozhok (2) Belarus O'Belarus 14:45  
68. JonasG Sweden Freluga Farmers 14:52  *****
69. Senya Belarus O'Belarus 14:54  
70. Loserson (6) Czech Republic Born to lose 15:05  
71. Ultimate Belarus O'Belarus 15:13  
72. falmburon Switzerland 15:14  
73. Rozhok Belarus O'Belarus 15:15  *****
74. juliano pereira Brazil CODD 15:17  
75. artemisia_genipi Switzerland CO Cern 15:20  
76. qoaahi (2) Switzerland 15:22  
77. SINED France OPA Montigny 15:36  *****
77. rik Belgium trol 15:36  
79. LukasE Sweden OK Roxen 15:46  
80. Erwin Putzeys (2) Belgium Trol 15:55  
81. Vojcek Czech Republic SSU 16:01  
82. Loserson (4) Czech Republic Born to lose 16:17  
83. Baumann Edouard Switzerland SKOG 16:22  
83. grigoras sorin Romania Cronos Barlad 16:22  
85. nrebelo Portugal Ori-Estarreja 16:31  
86. Moi c moi New Caledonia Atlas 16:44  
87. Linus Sweden 16:56  *****
88. Irina Russian Federation o-sport.ru 16:58  
89. Joacil Brazil CORELE 16:59  
90. Allerhed (2) Sweden OLC Graz 17:24  
91. Loserson (3) Czech Republic Born to lose 17:41  
92. dunderklumpen (2) El Salvador tullinke sk 17:44  
93. HV Finland Tampereen Pyrintö 17:48  
94. O-Outan France Thai'O 17:49  *****
95. calderma (2) Italy Firenze Orienteering 18:17  
96. Twoja Stara Poland KPG 18:51  
97. vschetchikov Russian Federation legenda 19:57  
98. muni Switzerland SKOG 20:08  
99. becca (2) New Zealand 20:29  
100. Wellington Pasturiza (2) Brazil COSaM 23:11  
101. Andrey.Kl Russian Federation 27:26  
102. Boris Isaikin (2) Russian Federation DINAMO 28:02  
103. Hugggge HS Sweden Ulricehamns ok 28:55  
104. alexander roos (3) Sweden ok landehof 31:48  
105. Thalmaya France cacc 34:31  
106. Anotylus (2) Spain ALCON 37:30  
107. Real Nice I Samoa OC 38:46  
108. alexander roos Sweden ok landehof 82:12  
Trying Sweden dnf  
Gfangen Austria HSV Pinkafeld dnf  
Ivan Yanin Russian Federation BMSTU dnf  
JS Sweden OK Kullingshof dnf  
Hampus Nyström Sweden IF Hagen dnf  
mueller Switzerland olg thun dnf  
Sergei Prokopenko Belarus Torpedo dnf  
Vladimir T Russian Federation Malungs OK dnf  
Alexandr roos (2) Sweden ok landehof dnf  
mueller (2) Switzerland olg thun dnf  
alexander roos (2) Sweden ok landehof dnf  
Loserson (2) Czech Republic Born to lose dnf  
kike-o (2) Spain cov dnf  
georgG (2) Austria OK Oachkatzlschwoaf dnf  
ON (2) FIAV VSO dnf  
johan persson (2) Sweden OK Österåker dnf  
Alexandr roos (3) Sweden ok landehof dnf  
Loserson (5) Czech Republic Born to lose dnf  
Loserson (7) Czech Republic Born to lose dnf